~ Линерис ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Билетната будка

3 posters

Go down

Билетната будка Empty Билетната будка

Писане by Проф. Таргариен Нед Фев 24, 2008 9:59 am

Един билет е 1 фалион . ^^
Проф. Таргариен
Проф. Таргариен
Директор

Брой мнения : 62
Местожителство : Училище " Линерис "
Пост : Директор
Покровител : Дракон
Registration date : 23.02.2008

https://lineris.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Билетната будка Empty Re: Билетната будка

Писане by Софи Тувенин Съб Мар 15, 2008 2:16 pm

-Мамо..пусни ме,моля те-викаше безнадежно Софи,близо до билетната будка-мамоо,засрамваш ме,вече не съм малка..на 14 съм.И мога да се грижа за себе си-не се отказваше Софи,която се мъчеше да се оттърве от прегрътките майка си.Адам,Гас,Кара и Лиз стояха отстрани,и си спомняха за своите първи дни в магическите училища,в които са били и искрено съчувстваха на Софи
----
В същото време,но на опащката за билети се редеше Стю,бащата на Софи.Той нервно клатеше крака си и ту поглеждаше към семейството си,ту сваляше очилата си и ги почистваше.Когато най-сетне дойде реда му,той отдъхна тежно и поръча един билет,заплати за него и побърза да се махне от дългата досадна опашка.
-Софи,ето билета-каза баща и катопонечи към куфарите-а това..това да не би да е цялата къща?-опита се да се пошегува той с тежината на куфарите им.Софи го изгледа странно,и се огледа дане би некои да го е чул.След акто се увери,че никои не бе чул тъпата му шега каза:
-Повече не го прави-и го целуна по бузата.След като прегърна братята и сестрите си,и пак се сбогува със майка си Софи се отправи към кораба.
-И да си дойдеш за Коледа-провикна се майка и.
-Оо не и дума да не става-каза Софи като забърза.
-Нали се разбрахме вкъщи-каза баща и,а Софи само кимна,махна за последен път и прямо се качи на кораба.
Софи Тувенин
Софи Тувенин
IV курс
IV курс

Брой мнения : 3
Registration date : 14.03.2008

Върнете се в началото Go down

Билетната будка Empty Re: Билетната будка

Писане by Мелинда Евънс Пон Юни 23, 2008 10:10 am

Едно момиче се доближи до будаката за билети , заедно с една жена . Това беше Мелинда и майка и - Тереза .
- Мамо , много ще ми липсваш ! - каза момичето и сграбчи сино жената .
- И ти на мен , миличка ! Но ще може да се прибереш за Коледа , а и най - хубавото е , че ти учиш тук - в твоята родина , Италия , а не в друга страна като сестрите ти .
Двете се доближиха и Мелинда каза :
- Един билет , моля .. за кораба ` Кварц ` .
- Заповядайте , госпожице . Един фалион .
Момичето подаде парите и отново се обърна към майка си :
- Скоро пак ще се видим мамо Много тъжен
Двете се прегърнаха и Мел се качи на кораба , като помаха на Тереза за довиждане .
Мелинда Евънс
Мелинда Евънс
III курс
III курс

Брой мнения : 9
Местожителство : ` Линерис `
Пост : Ученичка
Покровител : Делфин
Registration date : 22.06.2008

http://bghogwartss.ipbfree.com/

Върнете се в началото Go down

Билетната будка Empty Re: Билетната будка

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите