~ Линерис ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дворът

2 posters

Go down

Дворът Empty Дворът

Писане by Проф. Таргариен Съб Мар 01, 2008 3:23 am

Тук е двора . Можете да пишете интересни РП истории тук . Хехе ...
Проф. Таргариен
Проф. Таргариен
Директор

Брой мнения : 62
Местожителство : Училище " Линерис "
Пост : Директор
Покровител : Дракон
Registration date : 23.02.2008

https://lineris.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дворът Empty Re: Дворът

Писане by Проф.Мерик Ейдж Съб Мар 01, 2008 9:04 am

Слънцето бавно зялазваше зад хоризонта като последните му лъчи огряваха кулите на "Линерис" .Само една фигура се виждаше наколо и това беше Мерик Ейдж.Новият преподавател по защита от черните изкуства.Мъжът беше доста внушителен.Бялата му коса го правеше изключително потаен и загадъчен.Каменото му изражение подсказваше,че това е изстрадал човек който не обича да си губи времето напразно.
Облечен с тъмно червено палто той вървеше с бавни крачки из двора като се бе насочил към гората.Щеше да посети пазача на гората с цел да научи повече за околностите на замъка.Внезапно обаче се той съзря далечен силует под короната на едно голямо дърво.Трудно му беше да определи пола поради голямото растояние което го делеше от непознатия човек.Изведнъж Мерик се преваплати в белия вълк който бе свикнал да приема като втори образ.С бавни крачки зоомага се запъти към далечната фигура.
Проф.Мерик Ейдж
Проф.Мерик Ейдж
Професор по Защита срещу Черните Изкуства

Брой мнения : 9
Registration date : 01.03.2008

Върнете се в началото Go down

Дворът Empty Re: Дворът

Писане by Проф. Таргариен Съб Мар 01, 2008 9:10 am

Денерис днес се чустваше доста изморена . Като първият й ден като директор бе извършила доста неща . По странна причина министърът уволни всички преподаватели и сега тя набираше нов персонал . Дани най - сетне бе намерила момент да излезе от замъка и с радост седна под едно сенчесто дърво . Изведнъж видя , че към нея се доближава нещо . Отначало реши , че й се привижда от ярката слънчева светлина , но после забеляза , че наистина нещо идва към нея . След секунди можеше да се види , че е вълк . Денерис се усмихна и проговори , когато вълкът беше достатъчно близо :
- Значи не съм единственият зоомаг наоколо ?
Проф. Таргариен
Проф. Таргариен
Директор

Брой мнения : 62
Местожителство : Училище " Линерис "
Пост : Директор
Покровител : Дракон
Registration date : 23.02.2008

https://lineris.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дворът Empty Re: Дворът

Писане by Проф.Мерик Ейдж Съб Мар 01, 2008 11:18 am

Миг по-късно пред жената седеше белокосия Мерик който изступа палтото си и се вгледа в жената.
-Вие трябва да сте директор Таргариен ако не греша.Каза той с ледено изражение на лицето без и следа от каквото и да е било чуство или емоция.
Жената кимна с глава и огледа новодошлия.
-Мерик Ейдж нали?Попита жената като се изправи от земята и се вгледа право в учите на мъжът.
Мерик също кимна с глава като се огледа наоколо с обичайното си безизразно лице.
-Добре дошли тогава.Поздрави го директорката.-Успяхте ли да разгледате учелището вече?
-Боя се,че нямах тази възможност.Токущо пристигнах от Лондон още с привия летекод.Промълви мъжът като погледна жената доста ледено.
-Може бихте искали да ме разведете наоколо.Тъкмо ще поговорим са защитата на учелището.Мисля да добавя добър расенал от проклятия в защитата на замъка.
-Нека се разходим тогава.Усмихна се жената лъчезарно и бавно двамата се отправиха към замъка.
-Е кажете ми драги ми Мерик за какви проклятия точно говорите.
-Но драга ми гопожо директор и двамата знаем,че след злощазната атака над академията "Бобатон" всички магьоснически правителства увеличиха защитата над всички магически учелищта.Отвърна Мерик като огледа дворното пространство около замъка.
-Да така е разбирасе,но ще добре да ми обясните по-добре какво имате предвит под защитни проклятия.Каза директорката като спря за миг и погледна събеседника си.
-Ще ви обясна когато ви ме осведомите за сегашнат защита на училището.
Проф.Мерик Ейдж
Проф.Мерик Ейдж
Професор по Защита срещу Черните Изкуства

Брой мнения : 9
Registration date : 01.03.2008

Върнете се в началото Go down

Дворът Empty Re: Дворът

Писане by Проф. Таргариен Съб Мар 01, 2008 11:41 am

- Ами - госпожица Таргариен се замисли . - Каменният Дракон , Кулата на сокола , Гората на воя, днес наех около 30 аврори да пазят замъка и ... проклятията разбира се , но като се замисля трябва да се увеличат . Подземните проходи трябва да ги разчистя , седем ада , толкова много работа .
Денерис се вгледа в небето и изведнъж рязко каза :
- Господин Ейдж , дадох ви обобщена информация за състоянието на защитата на Линерис . - Дани повдигна вежда . - А сега , защо толкова се притеснявате за защитата на училището ? Да не бродят великани наоколо случайно ?
Проф. Таргариен
Проф. Таргариен
Директор

Брой мнения : 62
Местожителство : Училище " Линерис "
Пост : Директор
Покровител : Дракон
Registration date : 23.02.2008

https://lineris.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дворът Empty Re: Дворът

Писане by Проф.Мерик Ейдж Съб Мар 01, 2008 12:01 pm

Последва кратка пауза преди Мерик да проговори.Сякаш преценяваше с поглед директорката и точно каква информация да и сподели.
-Имам причина да вярвам,че тъмния лрод има шпионин тук в "Линерис".Каза изведнъж мъжът.
-Шпионин.В моето училище.Невъзможно.Лично аз одобрявам и назначав всеки един член на персонала.
Белкосия порфесор се взря в очите на директорката в които се четеше гормоно любопитство от къде един бивш аврор и настоящ учител знае така конфеденциална информация.
-Опасявам се,че шпионинът е някой от аврорите които пазят училището.Някой на който имате доверие или някой който е твърде забелижими и не би породил каквито и да е съмнения у вас.Нищо чудно да за цяла група тъмни магьосници.
Директорката гледаше доста озадачено новия учител по защита срещу черните изкуства.
-Доста добре сте осведомен за един учител.Каза жената като се усмихна довлна от новото попълнение в учителския състав тази година.
-Не винаги съм бил учител госпожо директор.Освен това един аврор никога незабравя навиците си.С дрезгав глас промълви учителя.
Проф.Мерик Ейдж
Проф.Мерик Ейдж
Професор по Защита срещу Черните Изкуства

Брой мнения : 9
Registration date : 01.03.2008

Върнете се в началото Go down

Дворът Empty Re: Дворът

Писане by Проф. Таргариен Съб Мар 01, 2008 12:17 pm

- Баща ми би казал , че развивате параноя . Но баща ми беше луд , така че да го забравим ще е най - добре . Лилавите очи на Дани почервеняха за миг . - Шпионин в училището ? Има много лесен начин за решаване на това ,въпреки , че ще е малко скъп . Всички аврори ще минат през веритасерум . Мерки за сигурност , нали така ? - Младата Таргариен скръсти ръце по някаква причина , която и тя не знаеше . " Погледна ли назад - загивам " . Дани се обърна към професора :
- Смятате ли , че това ще е достатъчно . Все пак едва ли някой от учениците ще е шпионин на Волдемор . - Денерис бе свикнала да казва името му . Регар й беше казал да го прави .
Проф. Таргариен
Проф. Таргариен
Директор

Брой мнения : 62
Местожителство : Училище " Линерис "
Пост : Директор
Покровител : Дракон
Registration date : 23.02.2008

https://lineris.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дворът Empty Re: Дворът

Писане by Проф.Мерик Ейдж Съб Мар 01, 2008 12:35 pm

-Не изключвам и това като вариант макарче малко вероятно.Отвърна мъжът със сериозен глас.
-И все пак си мисля да подложа целия наличен персонал под сериозен разпит с веритасерум разибарсе.Включително и вас ще поискам да ви разпитам.
Мерик я погледна с задоволство в очите.Това рядко се случваше тъй като обикновенно хората които го заобикаляха през последната една година бяха твърде лекомислещи и доверчиви.
-Не бива да се доверявате на никого.След случилото се с френската академия за магия неможем да си позволим грешки.Каза белокосия като погледна в очите директорката.
-Е с ваша помощ ако разбирасе не сте вие шпионина на Волдемор може и да се справим с положението.Усмихна се лъчезарно жената като породи нов поглед на задоволство у Мерик.
-Ще ми трябват досиетата на всичкия пресонал работещ за вас през последните пет години и сегашния разбирасе.
-Какво търсим?Попита го жената с усмивка на уста.
-Връзка.Нещо което свързва някой от почтинените ви с някоя магьосническа групировка на черния лорд.
-Бихте ли желали да изпием по един чай в кабинета ми за да опсъдим по подробно защитата на училището.
-Разбирасе.Съгласи се Мерик като се поклашля гръмко.
Проф.Мерик Ейдж
Проф.Мерик Ейдж
Професор по Защита срещу Черните Изкуства

Брой мнения : 9
Registration date : 01.03.2008

Върнете се в началото Go down

Дворът Empty Re: Дворът

Писане by Проф. Таргариен Съб Мар 01, 2008 12:43 pm

- Ами ... да отиваме .
Двамата тръгнаха по равната земята и за няколко минути се чуваше само шуменето на листата на близките дървета . Денерис изправи глава и заговори :
- Професоре , ако може да попитам - в очите й блесна лукава искра. - освен това как да се отървем от Волдемор - усмихна се - Има ли другите теми , които да ви вълнуват толкова ?

Проф. Таргариен
Проф. Таргариен
Директор

Брой мнения : 62
Местожителство : Училище " Линерис "
Пост : Директор
Покровител : Дракон
Registration date : 23.02.2008

https://lineris.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дворът Empty Re: Дворът

Писане by Проф.Мерик Ейдж Съб Мар 01, 2008 12:57 pm

Последва миг тишина през който учителя обмисляше какво да каже.Не обичаше да споделя за себеси пред непознати а младата директорка точно такава.
-Разбирасе.Арехоогията.Отвърна мъжът като погледна директорката в право в очите която го гледаше учудено.
-Египетската циливизация е била най мощната магьосничска държава в атнтичния свят ако изключим Атлантида разбирасе,но предполагам вие нямахте това предвид.
-Не очевидно неимах това впредвид.Каза тя жената като се усмихна и погледна беокосия Мерик с лукава усмивка.
"Какво пък трябва да означава това?"Питаше се бившия аврор докато гледаше директорката.
-Е както и да е.Прошепна едва той като заедно със директорката се отпарвиха към входа на училището.
Подухваше лек ветрец като вееше косите на жената.Тя се усмихна лъчезарно и погледна към замъка.
-Наистина е величествен.Увери се Мерик като също погледна към вековния замък.
-Да така е.Съгласи се жената докато изкачваха входинте стълби и навлязоха в замъка.

П.С.-Пиши в кабинета си Smile
Проф.Мерик Ейдж
Проф.Мерик Ейдж
Професор по Защита срещу Черните Изкуства

Брой мнения : 9
Registration date : 01.03.2008

Върнете се в началото Go down

Дворът Empty Re: Дворът

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите